BEYLER AFRİKA

BEYLER GROUP, Uganda’ nın Başkenti olan Kampala da yerelleşerek ofisini kurmuş ve BEYLER GROUP, bünyesinde bulunan tüm hizmetleri Kampala’ dan başlayarak tüm Afrika geneline yaymaya başlamıştır.

Türkiye’de bulunan bir çok üretici firmayla, Afrika’daki alıcıları bir araya getirmek ve Türkiye cumhuriyeti ile Afrika’daki ülkeler arasında siyasi, politik ve ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda destek sağlamak, BEYLER AFRİKA şirketinin en önemli görevleri arasındadır. 

Türkiye’de üretilen, üst düzey kalitede ve uygun fiyatıyla dünya pazarında her türlü rekabet gücü olan medikal cihazlar ve medikal mobilya, medikal mefruşat, tekstil, inşaat malzemeleri, mobilya ve benzeri grupların Afrika’daki tüketiciyle buluşturması için Uganda’ nın başkenti Kampala da büyük bir showroom kuruyoruz

 

BEYLER AFRIKA, Uganda da açmakta olduğu showroom da tekstil, inşaat ve mobilya ile ilgili ürünlerin yanı sıra Afrika Pazarı’ nın diğer gereksinimlerini de gözönüde bulundurarak diğer ürün gruplarını da bu showroom da sergileyerek, buradan tüm Afrika Ülkeleri’ ne toptan satış hedeflemektedir.

Aynı zamanda Afrika ülkelerinde üretilen ve dünya pazarına sunulabilecek olan ürünlerin de BEYLER AFRİKA aracılığıyla tüm dünya pazarına sunulmasını hedefliyoruz.

BEYLER AFRİKA’ nın diğer bir misyonu da; Türkiye’de kendi sektörlerinde en üst seviyeye gelmiş olan Uluslararası şirketlerin, Afrika pazarında ki işlere talip olmasını ve orada kalıcı olarak bulunabilmelerini sağlamak amacıyla Türkiye’deki üst düzey Şirketleri Uganda’dan başlayarak tüm Afrika pazarına sokma hedefidir. Bu süreç bir süre sonra Türk firmalarının Afrika Ülkelerinde yatırımlarını da beraberinde getirecektir.

 

 

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.