BEYLER GROUP, yaklaşık 30 yıllık bir deneyimin sonucu olarak kurulmuştur. Temel uğraş alanları Sağlık, Bilişim, Savunma, Finans ve Danışmanlık olarak belirlenmiştir. Grup Şirketi olan BEYLER GROUP, ayrıca Afrika genelinde başlattığı çalışmalarını Uganda’ nın başkenti Kampala da kurduğu Beyler Africa Co. Ltd. ile farklı bir yere taşıyarak, çalışmalarına ve gelişimine bütün hızıyla devam etmektedir.

Birçok Şirket ve Grubun ortak birikimlerinin ve dayanışmasının ortaya çıkardığı BEYLER GROUP Ankara Merkezlidir. Nitelikli kadrosu ve hizmet verdiği alanlardaki ekibinin yaklaşık 30 senelik İş tecrübesi ile ülkemizin yetkin ve öncü firmalarının başında gelmektedir. Ulusal ve Uluslararası iş ortaklıklarıyla çok büyük projelerde yerini almış olup, Uluslararası Birliklere üyelikleri ve dünyanın önde gelen firmaları ile kurmuş olduğu çözüm ortaklıkları ile BEYLER GROUP yurtiçi ve yurtdışı şirketlerin ve iş ortaklıklarında ilk tercih ettiği firmalardan olmayı başarmıştır.

Hizmet Verdiği firmaların kurum kültürünü ve ihtiyaçlarını algılaması, hizmet verdiği sektöre özel çalışmalar sonucu elde edilen bilgi birikimi, kaliteli hizmet sağlamadaki konsantrasyonu, doğru saptama ve şeffaflık uygulaması, kapsamlı ve hızlı araştırma anlayışı, farklı açılardan analiz etme kapasitesi, yenilikçi olma ve yeni yollar yaratabilme yeteneği, yöresel ve küresel bilgileri birlikte kullanabilme becerisi ile BEYLER GROUP  rakiplerinden farkını ortaya koymakta ve rakiplerinden önde gelmektedir.

BEYLER GROUP, Türkiye pazarındaki güçlü ve yoğun ilişkileri yanında, Afrika Bölgesi başta olmak üzere, Irak, İran, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Rusya, Kıbrıs, Azerbaycan, İtalya, İngiltere, Almanya, Hollanda ve Çin gibi ülkelerdeki firmalarla yakın ilişki ve işbirliği içerisindedir.

BEYLER GROUP tarafından sunulan hizmetler altı ana başlık altında toplanmıştır;

1. SAĞLIK DANIŞMANLIĞI VE MEDİKAL HİZMETLER

 

2. BİLİŞİM HİZMETLERİ VE SİBER GÜVENLİK

 

3. SAVUNMA SANAYİ VE TESİS GÜVENLİĞİ

 

4. FİNANS HİZMETLERİ, ULUSLARARASI HİBELER VE FİNANS DESTEKLERİ

 

5. DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 

6. BEYLER AFRİKA

 

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.